Původní stav 2
2 - (18)
Původní stav 2

Ukázky prací - návrh zahrady

V této sekci naleznete ukázky námi realizovanách okrasných zahrad a zahradní architektury. Zajistíme vše od návrhu zahrady až po samotnou realizaci.

Návrh zahrady a realizace - jezírko

Návrh zahrady a realizace - jezírkoZahradní jezírko námi navržené a realizované, udělalo z plané části zahrady skvost a současně nádherné místo k odpočinku a posezení ve stínu. Jezírko oživují drobné červené rybky. Na počátku byl návrh zahrady v několika variantách. Na fotografiích můžete vidět výsledek.

Datum realizace: 4/2008
Styl zahrady: relaxační zákoutí
Další služby: následná dlouhodobá údržba zahrady

Jak jezírko vznikalo

Zahradní jezírko - návrh zahradyZahradní jezírko - krok druhýZahradní jezírko - krok třetíZahradní jezírko - krok čtvrtýZahradní jezírko - osázenéZahradní jezírko - zátiší

Návrh zahrady s realizací - suchá zídka

Návrh zahrady s realizací - suchá zídkaNávrh zahrady který počítá se suchými zídkami, dokáže dát i rovinné zahradě určitou členitost a terén tak ozvláštnit. Suché zídky dokáží z obyčejných záhonů udělat vyhledáváné zákoutí.

Datum realizace: 5/2008
Styl zahrady: romantika na vsi
Další služby: následná dlouhodobá údržba zahrady
Zahradní architektura mění pozemekZahradní architektura mění pozemekPřed úpravouKrásné zákoutí pro odpočinek

Zahrada ve svahu - skvělá příležitost

Zahrada ve svahu - skvělá příležitostSvah v zahradě mnohé spíše trápí. Lze ho však pojmout jako výzvu a řešit svah zajímavým způsobem. V této zahradě uvidíte využití přírodního kamene k vytvoření schodů a zídek, které rozčlenily zahradu do několika zákoutí a příjemných ploch.

Datum realizace: 7/2009
Styl zahrady: okrasná zahrada ve svahu
Další služby: čtvrtletní údržba zahrady

Původní stav, ukázka z návrhu, realizace

Původní svav 1Původní stav 2Původní stav 3Původní stav 4Kamenné schody 1Kamenné schody 2Osázení schodů 1Osázení schodů 2Řešení většího terénního skokuŘešení zahrady ve svahuSkalka ve svahuSuchá zídkaZahrada ve svahuZahrádka ve svahuZákoutí u plotuŔešení stinné části zahradyOsázení stinné části zahradyNávrh

Zákoutí zahrady by měla být útulná

Zákoutí zahrady by měla být útulnáKrásnou zahradu netvoří pouze velké prostory, ale zejména působivá místa ke klidu a odpočinku. Sladění rostlin např. i s různými druhy kamenů, dodá zahradě šmrnc v každém detailu.
Cestička z oblázkůPodvečerní náladaNa detailech záležíVoda v zahraděNávrh oblázkové cestičky

Vstup do zahrady

Vstup do zahradyPrvní kroky z terasy do zahrady zde zjemňují příhodně vybrané rostliny v suché zídce. Kombinace různých druhů přírodního kamene kvetoucími trvalkami a stálezelenými rostlinami a lahodí oku po celou sezónu.

Datum realizace: 6/2009
Styl zahrady: okrasná zahrada
Další služby: odborná konzultace

Původní stav, stav po realizaci

Zahájení pracíOsázení schodůStav po realizaci

Zahrádka na střeše

Zahrádka na střešeStřešní plochy vytvářejí příležitosti k získání nových okrasných prostor. Harmonie stavebních prvků s přírodninami přináší nové, netradiční pojetí životního prostředí. Na následujících fotografiích vidíte příklad extenzivního osázení střechy zahradního domku, které se za použití minimálních finančních nákladů stává příjemným doplňkem a ozvláštněním celé zahrady.


Datum realizace: 8/2008
Styl zahrady: střešní zahrádka
Další služby: celoroční údržba celé zahrady
Detail střešního osázeníKameny a rostliny na střešeExtenzivní osázení

Přírodní kámen v zahradě

Přírodní kámen v zahraděPřírodní kámen má v zahradě své čestné místo nejen v okrasném užítí, ale zároveň je funkčním a trvanlivým materiálem. Stává se skvělým nástrojem k vytvoření romantických míst a rovným plochám vtiskne svébytnou podobu.

Datum realizace: 4/2010
Styl zahrady: okrasná, relaxační

Původní stav, ukázka z návrhu, stav po realizaci

Původní stavStav po realizaciPosezení pod stromemKamenné dláždění a zídkaOsázení záhonuNávrh - půdorysNávrh

Zahrada a současná architektura

Zahrada a současná architekturaSoučasná architektura je krásná ve své jednoduchosti a čistých liniích. Vhodně řešená zahrada může jednoduché tvary rozpohybovat nebo naopak podpořit. Záleží na vkusu a přáních zákazníků. Tento návrh pomohl prostředí nenápadně zjemnit. Najdete zde prostor pro krásu i praktická zákoutí vhodná pro rodiny s dětmi.


Datum realizace: 7/2009
Styl zahrady: okrasná, relaxační, užitková
Další služby: následná dlouhodobá údržba zahrady

Původní stav, ukázka z návrhu, stav po realizaci

Původní stav 1Původní stav 2Původní stav 3Návrh 1Návrh 2Boční část zahradySchody a ohništěNávrh 3Cesta z betonových dlaždicKámen a betonSkalka ve svahuHorní část zahradyProstor pro dětiKámen a beton 2Schody a užitková část zahradyHorní část zahrady 2Krása kamene

Malé zahrádky mají být útulné

Malé zahrádky mají být útulnéMalé zahrádky přímo vybízejí ke stvoření útulného přírodního prostoru. Bez patřičné iniciativy se před řadovým domkem rozkládá hliněný dvorek. S trochou fantazie je ovšem možné vykouzlit tam několik malebných zákoutí.

Datum realizace: 5/2010
Styl zahrady: okrasná, užitková, vhodná pro rodinu s dětmi

Původní stav, ukázka z návrhu, stav po realizaci

Původní stav 1Původní stav 2Návrh - půdorysNávrh menší zahradyZahrada u řadového domuMísto pro užitkovou částOsázení u terasyDetail záhonuZátiší s kameny a květinamiSolitéry peo menší zahraduCesta z nášlapných kamenůCestička a záhonyZajímavé tvary záhonůPohled z balkonuPohled na terasuCelkový pohled

Návrhy zahrad - co si pod tím představit?

Návrhy zahrad - co si pod tím představit?Měsíce vegetačního klidu jsou pro plánování zahrady ideální. Je třeba rozmyslet budoucí vzhled zahrady, její praktičnost (např. osvětlení, přívod vody atd.) a vytvořit finanční rozvahu. Někomu stačí jen návrh a vše si pak vybuduje sám, někdo si zas rád pohoví a i lopotu s hlínou a rostlinami přenechá naší firmě.
12345678910

Poptávám návrh zahrady

Jméno / Firma:*
Město:*
Telefon:*
E-mail:*
Chci upravit:*
Mám zájem o:*
Upřesnění poptávky:
Souhlasím s využitím osobních údajů pro účely marketingu:

Kontakt

Tel.: 737 678 979
Mobil: 608 176 381
Mail: info@zivezahrady.cz
Login

Otázky často kladené k návrhům zahrad
Dokážete mi navrhnout skladbu květin a keřů tak, aby byla po celou sezonu zahrada plná květů?Naše návrhy zahrad >>


Kontakt Tel.: 608 176 381 Mail: zivezahrady@seznam.cz >>


Návrh zahrady
Živé zahrady
zahrádky jako z pohádky

Created by © 2008 - 2019 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | Tvorba webových stránek ALS-Euro
Splolupráce: Chabera www pezentace
Doporučujeme: Klimatizace Kukla | Penzion Fantazie | Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop