Otázky často kladené k návrhům zahrad

Dokážete mi navrhnout skladbu květin a keřů tak, aby byla po celou sezonu zahrada plná květů?

Naše návrhy zahrad jsou koncipovány tak, aby byla po celý rok zahrada krásná. Toho docílíme nejen množstvím a rozmanitostí květů v hlavní sezóně, ale i začleněním rostlin se zajímavým tvarem či okrasným listem. Celkový dojem podpoří doplňky, jako jsou např. kameny (jednotlivě či v cestičkách a záhonech), květináče, vodní prvky, jemné okrasné prvky atd.

--------------

Která roční období jsou vhodná k realizaci návrhu zahrady?

Realizace návrhu je možná po celou vegetační sezónu, to znamená od jara do konce podzimu. Nevhodnější je však zahradu zakládat na jaře a po zbytek sezóny se z ní těšit a teprve postupně ji doplňovat jednotlivými druhy rostlin.

--------------

Mám běžný domek na pozemku 950 metrů čtverečních, kolik by mě tak zhruba stál návrh zahrady a kolik by pak stála realizace přímo v terénu? (dejme tomu že nemám žádnou představu a vše nechám na Vás, s jakou oreintační cenou mohu počítat za návrh, a s jakou za realizaci?).

Cena návrhu takto velké zahrady činí cca 13 000,- Kč. Cena realizace se odvíjí od náročnosti návrhu. Naše návrhy respektují finanční možnosti zákazníka a obsahují různé varianty (méně i více nákladné na realizaci).

--------------

Musím si všechny doporučené květiny a keře, kameny, kamínky, písek atd obstarat sám, nebo je zajistíte?

Samozřejmě vše zajistíme. Díky našim obchodním kontaktům a zkušenostem máme možnost vybírat kvalitní materiál i rostliny za odpovídající cenu.

--------------

Jak dlouho potrvá než dodáte papírový návrh zahrady (do 1000 metrů čtverečních)?

Návrh zahrady dodáme maximálně do 14 dnů.

--------------

Musíte si můj pozemek nejprve osobně prohlédnout před zahájením práce na papírovém návrhu, nebo postačí když dodám fotografie našeho pozemku?

Fotografie jsou významným pomocníkem, avšak nedokážou zachytit vše potřebné. Osobní návštěva Vaší zahrady nám pomůže se do ní lépe vcítit, vše přesně přeměřit, zjistit současný stav rostlin, určit kvalitu a druh zeminy atd.

--------------

Poněkud váhám s investicí do návrhu a kompletní předělání zahrady; je to pro mě zatím nová služba a nevím co od toho mohu očekávat. Je možné se dohodnout na realizaci určité menší části zahrady, a pokud budu spokojen, pokračovali bychom s dalšími kouty zahrady?

Realizace částí zahrad je nedílnou součástí naší práce. Přesto doporučujeme zhotovení návrhu celé zahrady, aby byla do budoucna zachována její jednotná koncepce a styl.

--------------

Moc toho o rostlinách nevím, dáte mi v rámci realizace zahrady i postupy, jak se o jednotlivé rostliny starat?

Součástí našich návrhů je přirozeně seznam a popis jednotlivých rostlin včetně péče o ně. Skladba rostlin je volena podle přání zákazníka. Je možné vybrat takové rostliny, aby péče o ně byla co nejméně náročná. Zároveň nabízíme rovněž celoroční údržbu zahrad.

Zpět na hlavní výpis

Login

Otázky často kladené k návrhům zahrad
Dokážete mi navrhnout skladbu květin a keřů tak, aby byla po celou sezonu zahrada plná květů?Naše návrhy zahrad >>


Kontakt Tel.: 608 176 381 Mail: zivezahrady@seznam.cz >>


Návrh zahrady
Živé zahrady
zahrádky jako z pohádky

Created by © 2008 - 2019 ALS-Euro s.r.o. - další informace tvorba www stránek a eshopu | Tvorba webových stránek ALS-Euro
Splolupráce: Chabera www pezentace
Doporučujeme: Klimatizace Kukla | Penzion Fantazie | Moto-Army eshop | Brýle a čočky eshop